Zbulohet një nga tendencat më Trendi për Artin e thonjve 2018: këtë vit Pantone sugjeron thonjtë ultra violet, një hije vjollce që Shkon mirë me ngjyra të Tjera plotësuese dhe hije të Tjera të së njëjtës ngjyrë… Modeli i flokëve gjysmë të lëshuara dhe gjysmë të kapura është i thjeshtë dhe NUK kërkon shumë Mund. Merrni pjesën e sipërme të flokëve dhe mblidheni në formën e një topuzi. KY modèle flokësh kërkon Vetëm një minutë nga Koha juaj dhe është shumë elegante. Nëse ka një gjë që Kemi mësuar nga Pista e pranverës 2018, është se Pajisjet janě gjithçka për këtë Sezon. PA marrë parasysh se çfarë veshje Ju Jeni veshur, një pajisje élégant Mund të transformojë… Lule, Lule dhe akoma Lule. Pas dimrit AQ GRI e të gjatë, NUK duam të rrethohemi nga gjë tjetër! Me Plot ngjyra dhe më romantiket çantat me stampime, të qëndisura ose me aplikime janě “Top” të pranverës 2018. Perfekte… Modelet e “Victoria secret” kanë marrë pjesë në tapetin e KUQ në “New York Fashion Week”. Elsa Hosk, Nina Agdal, Devon Windsor Ishin vazjat Bukuroshe që rrëmbyen vëmendjen e të gjithëve në këtë… NUK duhet shumë për të kuptuar se cilat do të jenë Trendet që do të dominojnë në 2018-ëN.

Që nga stilistët Deri Tek influencuesit e modës që shohim në rrugë, duket se janě në një mendje për llojin e… Fjala ombre Probajmo nga Gjuha franceze dhe do të thotë “hije”. Një ombre e bukur NUK sakrifikon Stil por të bën të dukesh më e guximshme më e gjallë APO dhe më natyrore Kjo në varësi të ngjyrës që kërkoni të realizoni këtë modèle. Më poshtë do keni DISA MODELE ombre për 2018. Sigurisht, nëse do të Mund të bënim PA à faire të Ishim më të lumtura, por Mund t`i kthejmë nevojat në një virtyt. Syzet Mund të na rrisin personalitetin dhe të jenë një aksesor trendy për pamje gjithnjë në… KY modèle flokësh është i preferuari im, sepse ndonjëherë NUK është e nevojshme t`i Kesh flokët e krehura për të. Mjafton që të hidhni Pak llak për të rritur volumin, mblidhini flokët në Top të kokës dhe Kapini me një lidhëse. Mund të lëshoni DISA Fije për ta treguar Pak më të çrregullt dhe më me Stil. MOS harroni, modeli i çrregullt i flokëve Topuz është Miku juaj më i mirë.

Për të gjitha Ju që Mund të keni të njëjtat probleme, MOS u shqetësoni, këto MODELE flokësh kërkojnë një kohë shumë të shkurtër por përsëri do Jeni gati për ditën tuaj, qoftë për një orë mësimi APO për një takim. Për më tepër, këto MODELE Mund t`i provoni Edhe në flokë të Lagur, sepse të gjithëve na ka ndodhur të DALiM me nxitim nga shtëpia Kur Sapo Kemi bërë një Dush. KY modèle flokësh është me të Vërtetë modeli Tipik i një dite që përton të merresh me flokët e tu. Kurdo Herë që vonohesha, vishja një pulovër të Gjerë dhe të rehatshme dhe e kombinoja me një gërshet të lirë dhe JO shumë Klasik. Mia Aflalo është Vetëm 5 vjeçe por që Tani ka gjetur rrugën për në botën e modës, falë flokëve të SAJ të gjatë natyralë. Gjithashtu, VAJZA nga Tel Aviv i Izraelit ka 53 mijë ndjekës në profilin e SAJ… Çfarëdo që të vishni, nëse NUK zgjidhni reçipeta të vërteta, STILI juaj Mund t`Ju shkojë HOQ. E PRA, Kjo NUK është Edhe AQ e lehtë, siç Ju duket në fillim. Ja DISA këshilla të dobishme për zgjedhje… Vjeshta dhe Dimri i këtij viti do të sjellin një tendencë të re, argjendin. “Astronautët modernë”, që kanë pushtuar pasarelat e Markave më të njohura në botë, janě fokusuar më së shumti në….

Audrey Hepburn: Fustani i vogël i Zi DISA Mund t`a argumentojnë faktin se Audrey Hepburn është arsyeja për fiksimin e modës me veshjen e Vogël të Zezë.